| Ağırlık | Yaklaşık 0.35kg |
| Boyutlar | 3-kollu Ø L 232mm / H 327mm |
| Eşik Değer | <0.7m/s |
| Çıkış | 4…20 mA = 0...50 m/s, max. yük 600 Ohm |
| Voltaj | 24 VDC (20...28) VDC, maks. 800 mA elektro kontrollü ısıtma18 W |
| Yapı | Alüminium gövde, IP53, Ø 32 mm |
| Çalışma Aralığı | -30...+70 °C ısıtmalı |
| Rüzgar Hızı | 0...60 m/s |
| Paket İçeriği | 12 m Hazır Kablo |